Dowiedz się więcej o naszym studio.

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję pracować w bardzo zróżnicowanych zespołach korzystających z wielu odmiennych metodologii działania. Codziennie wykorzystujemy zebrane w tym czasie doświadczenia - wyselekcjonowane i najlepsze praktyki, przetestowane na prawdziwych projektach.

Każdy problem jest inny i wymaga odrębnej analizy, a indywidualne podejście w procesie jej opracowywania gwarantuje zdecydowane zmniejszenie ryzyka nieporozumień, błędnych interpretacji bądź odmiennej wizji celów, jakie stoją przed całym zespołem. Dobra komunikacja i spójna wizja to podstawa - przekłada się to na szybsze (a w efekcie czego tańsze) dostarczenie finalnych efektów.

Kontynuując lekturę dowiesz się czym dokładnie się zajmujemy, w jaki sposób przebiega nasza praca i jak wygląda proces rozliczenia. W razie pytań skontaktuj się z nami!

Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy studiem projektowania graficznego

Na co dzień projektujemy logotypy i kompletne identyfikacje wizualne, zajmujemy się fazą analizy, definiowania i projektowania UX / UI serwisów internetowych i aplikacji mobilnych w bliskiej kooperacji z różnymi zespołami deweloperów. Od kilku lat działamy również w sferze nagrań i montażu materiałów video do sieci. Stawia nas to w kategorii domu mediowego, jednak to projektowanie graficzne jest głównym obszarem naszych zleceń.

Dzięki szerokiej sieci kontaktów w innych dziedzinach - takich jak reklama online, SEO / SEM, PPC, zaawansowana analityka marketingowa czy wdrażanie oraz prowadzenie działań e-commerce - nasze możliwości wsparcia rozwoju Twojego biznesu są praktycznie nieograniczone. Stawiamy na partnerstwo merytoryczne i dzielenie się wiedzą, więc jeżeli chcesz omówić zakres projektu lub masz jakiekolwiek wątpliwości z nim związane, to jesteśmy do Twojej dyspozycji - skontaktuj się z nami.

Leave a message: hello@szajba.info

Or call us: +48 515 461 432

Jakie projekty realizujemy?

Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz:

  • Projektu identyfikacji wizualnej lub logo marki bądź wydarzenia.
  • Projektu i / lub wdrożenia strony internetowej lub sklepu internetowego.
  • Materiałów graficznych wykorzystywanych w bieżącej komunikacji w Social Mediach i Internecie.
  • Projektów drukowanych akcydensów firmowych takich jak wizytówki, plakaty, zaproszenia, papeteria czy tekstylia.
  • Projektów katalogów, ulotek, broszur, raportów lub sprawozdań.
  • Animacji lub materiałów video do internetu.
  • Konsultacji związanych ze zdefiniowaniem zakresu projektu lub wsparcia w zaplanowaniu i egzekucji działań promocyjnych.

Jak pracujemy?

Iteracyjny proces projektowania graficznego

Proces który dostosowaliśmy i zaadaptowaliśmy w naszej codziennej pracy opiera się o rozliczenia w modelu Time & Material i metodologię Agile - dzieli się na kilka standardowych faz, które składają się na tzw. iteracje, czyli powtarzalne pętle zadań, realizowane do momentu finalnej akceptacji efektów przez klienta.

Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń w kwestii ilości poprawek, wariantów czy modyfikacji. Od naszych klientów zależy jak dużo czasu i środków będą chcieli poświecić na dane zadanie. Takie podejście, poparte klarowną komunikacją i pełną transparentnością wykonywanych działań, gwarantuje również precyzyjną kontrolę nad całym procesem, przy jednoczesnym uwzględnieniu założonego budżetu.

Krok 01: Omówienie zakresu


First of all, you need to contact us and tell us about your project. We are committed to understanding your needs and problems. This would allow us to suggest as effective a solution as possible, which at the same time, will comply with the foundation of your investment.

Na co dzień pracujemy w Poznaniu, ale dostarczamy nasze usługi całemu światu - możemy umówić się na spotkanie, telefon lub videokonferencję.Najistotniejsze jest jednak aby nie zaniedbać tej fazy projektu, dobra analiza wstępna ogranicza ilość finalnych iteracji.

Krok 02: Zdefiniowanie i zaplanowanie zadań

Niezależnie od tego jak precyzyjne uda nam się zdefiniować wytyczne i jak szeroką skalę działań przewidujemy dla danego projektu, kolejnym krokiem będzie zaplanowanie prac.

Fazę tę najczęściej określamy mianem kolejkowania - dowiesz jaki harmonogram prac przygotowaliśmy dla Twojego projektu i w jakich terminach będziemy przesyłać Ci efekty tego co stworzyliśmy do sprawdzenia.

Krok 03: Realizacja projektu

Zadania projektowe są realizowane na różne sposoby w róznych dziedzinach i kategoriach - zupełnie inaczej będzie wyglądać proces i narzędzia wykorzystywane podczas projektowania logotypu, a inaczej podczas projektowania strony internetowej czy drukowanego katalogu.

Nieustannie podkreślamy, że transparentność wykonywanych przez nas prac jest bardzo istotna - dlatego zależy nam na tym, aby nasi klienci rozumieli jakie podejmujemy działania, jak ich decyzje wpływają na projekt i jak przebiega jego realizacja. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Krok 04: Weryfikacja efektów

W zależności od charakteru projektu, dzielimy się efektami na różne sposoby: od klasycznych wiadomości mejlowych z załącznikami, przez repozytoria w chmurze (Dropbox, Adobe Creative Cloud czy GoogleDrive), po specjalistyczne narzędzia do prezentacji konkrenego typu wizualizacji czy prototypu (inVision, UxPin, GitHub) zawierające moduły wersjonowania.

Narzędzia te dostosujemy do Twoich potrzeb - celem jest wybranie takiej metody komunikacji, która zapewni najbardziej efektywne zweryfikowanie efektów iteracji.

Krok 05: Analiza feedbacku

Nie wymagamy od naszych klientów eksperckiej wiedzy w zakresie projektowania graficznego, zarządzania projektami i komunikacji. Dlatego zawsze dogłębnie analizujemy przekazane nam komentarze i uwagi - mamy świadomość tego, że w projekt może być zaangażowanych wiele osób a ścieżka decyzyjna nie zawsze jest prosta.

Dlatego ten moment jest kluczowy - nastepuje w nim decyzja, czy dany projekt należy poprawić, zdefiniować na nowo jego założenia czy efekt jest w pełni zadowalający i możemy go sfinalizować.

Krok 06: Akceptacja projektu

Zanim przejdziemy do kolejnego zadania bądź iteracji, zawsze wymagamy klarownej i jasnej informacji o akceptacji przygotowanych przez nas projektów. Mając na uwadze rozliczenie w modelu Time & Material, zarówno naszym jak i naszych klientów celem jest możliwie sprawna realizacja zadań.

Dzięki kładzeniu nacisku na częstą komunikację i weryfikację efektów naszej pracy, do akceptacji projektu dochodzi dopiero w momencie, gdy nasi klienci są faktycznie zadowoleni z efektu.

Krok 07: Dostarczenie finalnej wersji projektu

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, różne projekty wymagają wykorzystania różnych narzędzi i procedur ich przygotowania. Dostarczenie finalnej wersji jest nierozerwalnie związane z tym, jaką rolę dany projekt ma pełnić w przyszłości.

Dla logotypów przygotujemy kompletną paczkę materiałów, zawierającą pliki do wykorzystania w sieci i w druku. Dla stron internetowych opracujemy klikalny prototyp i materiały, nadające się do przekazania programistom celem wrdożenia. Dla materiałów drukowanych dostarczymy pliki produkcyjne, przygotowane zgodnie ze specyfikacją zdefiniowaną w fazie analizy.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz multidyscyplinarność gwarantują, że finalny efekt zostanie opracowany w sposób, jakiego potrzebujesz.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Myślisz o współpracy z nami? Napisz do nas!

Time & Material

Czas, jako podstawowa jedostka rozliczenia

W fazie analizy i definiowania zakresu projektu wyceniamy godzinowo każde z zadań w harmonogramie. Estymacje te konfrontujemy z budżetem przedstawionym przez klienta, dzięki czemu zyskujemy precyzyjną informację na temat naszych oczekiwań i realnych możliwości.

Podczas prac nasi klienci mają pełną kontrolę nad priorytetami i to oni decydują jaką ilość czasu z dostępnego budżetu chcą przeznaczyć na konkretne zadania. Dzięki temu możemy dowolnie eksperymentować z ilością iteracji oraz rozwijać projekt, lub skoncentrować się na określonych celach i jak najefektywniejszym ich osiągnięciu.

Czas poświęcony na prace raportujemy z pomocą narzędzia Togg'l - raport zawiera precyzyjne informacje na temat zrealizowanych zadań, czasu i daty ich realizacji oraz finalnego kosztu. Przykładowy można zobaczyć tutaj. Faktury wystawiamy w oparciu o zawartość raportu.

Pracujemy:
9:00 ~ 17:00

W weekendy jesteśmy tutaj: www.skycamp.pl

We are available for hire!

Skontaktuj się z nami

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji - zachęcamy do skontaktowania się z nami, każdy projekt traktujemy indywidualnie i chętnie omówimy zakres Twoich potrzeb.

DO GÓRY